Novinky
Nové ordinačné hodiny

Milí priatelia, v Ambulancii všeobecného lekára pre dospelých v Alžbetinom Dvore máme pre vás niekoľko podstatných zmien! Inšpirovaní začiatkom nového školského roka sme pre vás pripravili nový ROZVRH ORDINAČNÝCH HODÍN. Prosíme o dodržiavanie...

viac
Prijímame nových pacientov

Veľmi radi Vás príjmeme medzi našich pacientov. Je to veľmi jednoduché - stačí jeden krok. Viac na stránke ako preniesť kartu.

viac

Nové ordinačné hodiny

Úvod Novinky Nové ordinačné hodiny

Milí priatelia, v Ambulancii všeobecného lekára pre dospelých v Alžbetinom Dvore máme pre vás niekoľko podstatných zmien! Inšpirovaní začiatkom nového školského roka sme pre vás pripravili nový ROZVRH ORDINAČNÝCH HODÍN. Prosíme o dodržiavanie času pre AKÚTNYCH pacientov (najmä s infekčnými ochoreniami), aby ostatní pacienti od nás neodchádzali ešte viac chorí, ako prišli. Recepty na lieky pre chronických pacientov sa budú vystavovať v čase preventívnych prehliadok a v čase vyhradenom pre chronických pacientov. Ďalšou zmenou je PREVZATIE VŠETKÝCH PACIENTOV od MUDr. D. Cymbalovej. Nový lekár je MUDr. Peter Lipovský, ktorý bude od 1.9.2017 ordinovať každý deň. Zároveň informujeme, že ešte prijímame nových pacientov, ktorí nechcú v horúčkach trpieť cestu do Bratislavy alebo inej časti Slovenska za svojím súčasným lekárom. Pre obmedzený počet pacientov, ktorých ešte môžeme prijať, to riešte čím skôr vyplnením a doručením tlačiva, umiestneného na http://www.medilip.sk/uvod/ako-si-preniest-kartu/  O ostatné sa už postaráme. Tešíme sa na spoluprácu!

GTM-W5BR2P