Novinky
Nové prevádzkové hodiny

Milí priatelia, v Ambulancii všeobecného lekára pre dospelých v Alžbetinom Dvore máme pre vás nové prevádzkové hodiny. Prosíme o dodržiavanie času pre AKÚTNYCH pacientov (najmä s infekčnými ochoreniami), aby ostatní pacienti od nás neodchádzali ešte...

viac
Prijímame nových pacientov

Veľmi radi Vás príjmeme medzi našich pacientov. Je to veľmi jednoduché - stačí jeden krok. Viac na stránke ako preniesť kartu.

viac

O nás

Úvod Úvod O nás

Ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých v Miloslavove-Alžbetinom Dvore založila v roku 2004 pani MUDr. Daniela Cymbalová. Keďže dovtedy v tejto lokalite neexistoval žiadny "obvod", začínala od nuly získavaním prvých pacientov a počas ďalšieho obdobia vybudovala plnohodnotnú ambulanciu primárneho kontaktu. 

 

 

V roku 2016 sa angažuje MUDr. Peter Lipovský s cieľom pokračovať v práci všeobecného lekára pre dospelých a zúročiť svoje skúsenosti z klinickej praxe získané na pracoviskách v Prahe, NÚTaRCH v Podunajských Biskupiciach, UNsP Milosrdní Bratia. Zároveň chce uplatniť svoje manažérske zručnosti získané pri predchadzajúcom riadení obchodnej firmy.  

 

Od 1.5.2016 v ambulancii pracuje pani Lucia Rentková ako zdravotná sestra. Úspešne uplatňuje svoje dlhoročné skúsenosti získané v predchádzajúcich zamestnaniach ako zdravotná sestra na internom oddelení, či v pozícii farmaceutický laborant v lekárni. 

GTM-W5BR2P